Tribina “Koliko vredi diploma u Srbiji?

Iako se čini aktuelnom tek u poslednjih nekoliko meseci, ova tema je zapravo oduvek “vruća”, zanimljiva, a sada i neophodna. Upravo je to razlog zbog kojeg je programski odbor Festivala nauke odabrao da i ove godine bude u žiži interesovanja pitajući se "Koliko vredi diploma u Srbiji?"

Tribina

13.3.2015.

Sedmi festival nauke u Novom Sadu biće održan tokom vikenda 9. i 10. maja 2015. godine u centralnom kampusu Univerziteta u Novom Sadu.

Ovo je pitanje na koje će odgovore potražiti eminentni naučnici iz republičkih institucija i mladi studenti, sa jasnim stavom i ucrtanom putanjom svog razvoja.

Prof. dr Zorana Lužanin - PMF Novi Sad, državni sekretar pri Ministarstvu prosvete, nauke i tehnološkog razvoja,
Prof. dr Biljana Stojković - Biološki fakultet Beograd, autor tekstova na sajtu Peščanika,
Doc. dr Jovana Grahovac - Tehnološki fakultet Novi Sad, dobitnik prošlogodišnje L'Oreal stipendije za žene u nauci i dobitnik Đinđićeve nagrade za najboljeg mladog naučnika,
MSc. astronom Darko Donevski - bivši student PMF-a, u potrazi za doktorskim studijama van zemlje, autor nekoliko knjiga poezije.

O tačnom datumu i vremenu održavanja ćemo vas blagovremeno obavestiti