Poziv za prijavu radionica

Univerzitet u Novom Sadu i organizacioni tim Sedmog festivala nauke u Novom Sadu pozivaju zainteresovane nastavnike, istraživače i saradnike na fakultetima i institutima u sastavu Univerziteta, kao i drugih srodnih organizacija, da se aktivno uključe u kreiranje i realizaciju radionica, koje će tokom dvodnevnog trajanja Festivala, predstaviti zanimljive i nove naučno-popularne sadržaje. Rok za prijavu radionica je 20. mart 2015. godine.

Tribina

2.3.2015.

Sedmi festival nauke u Novom Sadu biće održan tokom vikenda 9. i 10. maja 2015. godine u centralnom kampusu Univerziteta u Novom Sadu.

Radionice treba da budu namenjene širokoj publici i predstavljene na razumljiv i zanimljiv način, kao i da omoguće da posetioci, umesto pasivnog posmatrača sadržaja radionice, postanu njeni aktivni učesnici.

Predlozi radionica prijavljuju se putem online prijave, a za dodatna pitanja i savete možete dobiti putem mejla festivalnauke@uns.ac.rs.

Pozivno pismo za prijavu radionica