Literarni konkurs "ODA NAUCI"

Festival nauke u Novom Sadu raspisuje nagradni literarni konkurs na temu

ODA NAUCI

Propozicije:

• Na konkursu mogu učestvovati deca uzrasta od I do VIII razreda osnovne škole.
  • Za učešće na literarnom konkursu za himnu Festivala „Oda nauci“ treba dostaviti samo tekst pesme (ne i muziku).
  • Rok za dostavljanje radova: 22. april 2011. godine;
  • Radovi se dostavljaju poštom na adresu:

Univerzitet u Novom Sadu,
    Trg Dositeja Obradovića 5,
    21000 Novi Sad,
    sa naznakom „Konkurs za Festival nauke“.

• Na poleđini rada navesti sledeće podatke:
    1) ime i prezime učenika autora rada (u daljem tekstu: učesnik),
    2) koliko godina ima učesnik,
    3) kontakt učesnika: telefon i e-mail,
    4) naziv škole koju učesnik pohađa i razred,
    5) adresu, telefon škole i ime nastavnika (ako su crtež ili pesmica bili deo aktivnosti na času).
  • Prijavljivanjem učesnici konkursa daju saglasnost na objavljivanje i promociju radova bez nadoknade.
  • Radovi koji uđu u konkurenciju za nagrade biće prezentovani na sajtu Festivala nauke u Novom Sadu. Svi posetioci sajta imaće priliku da glasaju za najbolje radove i na taj način učestvuju u odabiru dobitnika nagrada koje dodeljuje Festival nauke za prva tri mesta u obe kategorije.

POZIVAMO UČITELJE I NASTAVNIKE U ŠKOLAMA DA SE UKLJUČE U REALIZACIJU KONKURSA I PODSTAKNU SVOJE UČENIKE NA KREATIVNOST I UČEŠĆE.
SVEČANA DODELA NAGRADA ODRŽAĆE SE NA OTVARANJU FESTIVALA NAUKE 7. MAJA U 10H.
SVI NAGRAĐENI UČESNICI BIĆE BLAGOVREMENO OBAVEŠTENI O DETALJIMA SVEČANE DODELE.